Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Poniedziałek, 2021-03-01

Imieniny: Albina, Antoniny

Akademia Młodego Instalatora w ZSIŚ

Po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w szkoleniu organizowanym przez firmę KOSPEL S.A., które poprowadził pan Arkadiusz Świerad. Firma od wielu lat wspiera edukację zawodową młodzieży. Od roku szkolnego 2017/2018 prowadzi program Akademia Młodego Instalatora, a nasza szkoła współpracuje z firmą KOSPEL od 3 lat. Celem programu jest zapewnienie uczniom szkół technicznych, kształcącym się na kierunkach związanych z instalacjami sanitarnymi i grzewczymi, praktycznego kontaktu z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu techniki grzewczej.

 

Podczas szkolenia uczniowie klasy 2 AB zapoznali się z wiedzą teoretyczną oraz praktyczną w tematyce montażu, eksploatacji i konserwacji podgrzewaczy przepływowych, pomp ciepła wymienników, zdobywając wiele cennych i niezwykle przydatnych wskazówek oraz porad wynikających z wieloletniej pracy oraz doświadczenia instalatorów firmy KOSPEL.
Uczniowie 2 AB w trakcie szkolenia mogli również pochwalić się wiedzą zdobytą na zajęciach praktycznych, błyskawicznie odpowiadając na pytania oraz jak przystało na dobrze zapowiadającego się, młodego instalatora prowadząc analizy przedstawionych tematów. Uczniowie wysłuchali wykładu z dużym zainteresowaniem i zgodnie przyznali, że zaprezentowana tematyka zainspirowała ich do dalszego rozwoju w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie