Poniedziałek, 2021-03-01

Imieniny: Albina, Antoniny

Konferencja podsumowująca praktyki zagraniczne uczniów

W czwartek 05.12 2019 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu odbyła się konferencja podsumowująca praktyki zagraniczne uczniów, które odbywali w maju 2019r w Słowenii oraz Hiszpanii w ramach projektu „Europejskie praktyki zawodowe toruńskich techników inspiracją i szansą zdobycia kluczowych umiejętności innowacyjnego gospodarowania naturalnymi zasobami przyrody” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor kształcenie i szkolenia zawodowe.

Celem praktyk było zdobywanie nowych, międzynarodowych doświadczeń zawodowych, wzbogacanie świadomości branżowej oraz poznawanie nowoczesnych technologii, które dają uczniom szansę na lepszy start w przyszłym życiu zawodowym. Uczniowie w dniu dzisiejszym otrzymali certyfikat Europass - Mobilność dokument zawierający informacje na temat wiedzy i kwalifikacji nabytych w innym kraju europejskim.