Propozycja kształcenia w ZSIŚ: Szkoła Branżowa

Propozycja kształcenia dla uczniów szkół podstawowych zainteresowanych EKO - ZAWODAMI PRZYSZŁOŚCI:
Szkoła Branżowa: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Absolwent w zawodzie operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: użytkowania maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych; wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych; nadzorowania i kontrolowania procesów produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych; wykonywania przeglądów, regulacji oraz konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych.
W trakcie nauki uczniowie będą zdobywać praktyczną wiedzę w wybranej firmie współpracującej z naszą szkołą: Elana PET, Plast-farb, Apaform Sp.z o.o.

Więcej informacji w zakładce: Kierunki kształcenia