Czwartek, 28 marca 2024

Jesteś tutaj: Start / OGŁOSZENIA / ZAPYTANIE OFERTOWE

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu zwraca się z prośbą o złożenie oferty na wykonanie:

wniosku o dofinansowanie wraz z niezbędnymi załącznikami dla projektu pn. „Twoja przyszłość w nowoczesnej szkole zawodowej”, aplikującego o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Działanie 6.3 Inwestycje w infrastrukturę edukacyjną, Poddziałania 6.3.2 Inwestycje w infrastrukturę kształcenia zawodowego, Schemat: Poprawa jakości usług edukacyjnych szkół prowadzących kształcenie zawodowe poprzez inwestycje w infrastrukturę i wyposażenie, konkurs nr RPKP.06.03.02-IZ.00-04-160/18.

Wytworzono:2018-10-25 14:42przez:
Opublikowano:2018-10-25 00:00przez: Janusz Śliwiński
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu Technikum Nr 9 Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 9

• Brak wpisów.