Piątek, 29 marca 2024

Nabór ofert na dostawę ksiązek do biblioteki szkolnej.

Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu przy ulicy Batorego 43/49 zaprasza do składania ofert na dostawę książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Toruń, dnia 29.10.2019 r.

ZSIŚ. J.Ś-2232-51/2019

Nabór ofert.

Opis przedmiotu zamówienia.

Przedmiotem zamówienia jest:

Dostawa książek do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu
w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Szczegółowy wykaz książek stanowi załącznik nr 1.

Termin realizacji zamówienia:do 29.11.2019r.

Kryterium oceny oferty : cena oferty 100 %,

Kryterium wykluczenia:

Zamówienie nie może być udzielone podmiotom powiązanym z Zamawiającym osobowo lub kapitałowo. Poprzez powiazanie osobowe lub kapitałowe rozumie się wzajemne powiązanie pomiędzy beneficjentem (Zespołem Szkół Inżynierii Środowiska) lub osobami upoważnionymi do zaciągnięcia zobowiązań w imieniu beneficjenta lub osobami wykonującymi w imieniu beneficjenta czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy, a Wykonawcą.

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska informuje, że:

• Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 KC, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
  • Niniejsze zaproszenie nie jest postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego
    w rozumieniu przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz nie kształtuje zobowiązania Zamawiającego do przyjęcia którejkolwiek z ofert.
  • Zamawiający zastrzega sobie prawo do negocjacji warunków zamówienia oraz ceny za jego wykonanie.

Termin i miejsce składania ofert:

Oferty można składać drogą elektroniczną na adres szkoły sekretariat@zsis.edu.pl lub osobiście, listownie w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska, Toruń ul. Batorego 43/49, sekretariat (pokój nr 1) do dnia 04.11.2019 roku do godziny 15:00.

Osobą upoważnioną ze strony zamawiającego do kontaktów z wykonawcami jest Janusz Śliwiński, tel: (56) 6231338 fax. (56) 6230570.

Wytworzono:2019-10-29 10:14przez:
Opublikowano:2019-10-29 00:00przez: Janusz Śliwiński
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu Technikum Nr 9 Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 9

• Brak wpisów.