I miejsce Huberta Czarnowskiego z klasy III BC w konkursie Techniki Solarnej Program ”Junkers szkoli” Roberta Boscha

W roku 2018/2019 nasza szkoła bierze udział w Programie ”Junkers szkoli” Roberta Boscha. Do programu przystąpiło 7 uczniów z klasy III BC. Celem programu jest zapoznanie uczniów z technologiami wykorzystywanymi w urządzeniach grzewczych, ich funkcjonowaniem oraz aspektami ekonomicznymi związanymi z ich eksploatacją.

W dniu 6.03.2019 uczeń klasy 3 BC Hubert Czarnowski z rąk Dyrektora Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska Pana Józefa Pyrczaka odebrał nagrodę, którą zdobył w konkursie Techniki Solarnej. Zwycięzca wygrał detektor uniwersalny Bosch o wartości 199 złotych, który przyda się mu w pracy zawodowej.

Gratulujemy wysokich wyników!

Życzymy powodzenia w przyszłości!