Niedziela, 2021-04-11

Imieniny: Filipa, Izoldy

Dzień Bezpiecznego Internetu

09.02.2021 obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Wydarzenie to organizowane jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
W mijającym tygodniu wychowawcy, nauczyciele oraz Pedagog szkolny Pani Justyna Radomska zaangażowali uczniów do udziału w różnych przedsięwzięciach dotyczących zagadnienia bezpieczeństwa w sieci. Temat ten był podejmowany podczas godzin wychowawczych, uczniowie obejrzeli ciekawe filmy, wzięli udział w szkolnym konkursie przeprowadzonym na platformie Teams pn. "Bądź bezpieczny w sieci". Kolejni nauczyciele wraz z uczniami przystąpili także do projektu "Przystań w sieci".