Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Poniedziałek, 2021-03-01

Imieniny: Albina, Antoniny
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Uroczyste Spotkanie Wigilijne

2019-12-18
Powiększ zdjęcie

Tegoroczne spotkanie wigilijne jak co roku przebiegało w uroczystej atmosferze odświętnie ubranych wychowanków, pięknie podanych potraw wigilijnych oraz zaproszonych gości. W tym roku wszystkie potrawy przebiły pierogi z kapustą i grzybami przygotowane przez nasze panie kucharki.

Po części poetyckiej spotkania uczciliśmy minutą ciszy pamięć naszego, nieżyjącego wychowanka Kacpra.
Po wysłuchaniu ewangelii przeczytanej przez zaproszonego księdza i odśpiewanej wspólnie kolędzie, podzieliliśmy się razem z zaproszonymi gośćmi opłatkiem. W tym roku na spotkanie przyszli dyrektorzy: Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska, VII LO, XIII LO oraz trenerzy kolarstwa i hokeja.

Na zakończenie całego spotkania młodzież otrzymała trudne do udźwignięcia słodkie upominki.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Czytaj więcej o: Uroczyste Spotkanie Wigilijne

Gospodarka niskoemisyjna - warsztaty w CKK Jordanki

2019-12-18
Powiększ zdjęcie

Uczniowie klas 2 i 4 technikum systemów i energetyki odnawialnej wzięli udział w konsultacjach społecznych dotyczących gospodarki niskoemisyjnej, które miały miejsce w CKK Jordanki w Toruniu. Podczas warsztatów poszukiwali pomysłów dotyczących działań zmierzających do redukcji zanieczyszczeń powietrza. Uczennice klasy Kinga i Ola udzieliły wywiadu dla Radia Gra i złożyły wszystkim mieszkańcom miasta życzenia świąteczne: Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu życzy Wesołych Świąt oraz Odnawialnej Energii Serc!!!

 

Czytaj więcej o: Gospodarka niskoemisyjna - warsztaty w CKK Jordanki