Czwartek, 25 kwietnia 2024

Malowanie korytarzy i remont łazienki.

ZAPYTANIE OFERTOWE

(zamówienie o wartości szacunkowej poniżej 30 000,00 euro) KOD CPV 45453000

Toruń, dnia 04.05.2021 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

(zamówienie o wartości szacunkowej poniżej 30 000,00 euro)

KOD CPV 45453000

1. Zamawiający

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu ,ul. Batorego 43/49, 87-100 Toruń

telefon (056) 6231338, fax. 6231338, e mail: sekretariat@zsis.edu.pl

2.  Określenie przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie prac remontowych na korytarzu na I piętrze szkoły i dwóch klatek schodowych, remont łazienki dla personelu  na I piętrze w szkole.”

1)       Przygotowanie powierzchni pod malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków
       z poszpachlowaniem  nierówności

2)       Dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków wewnętrznych sufitów
       i ścian

3)       Demontaż i montaż drzwi wewnętrznych

4)       Demontaż i montaż  armatury łazienkowej z wyposażeniem

5)       Demontaż okładzin ściennych z płytek ceramicznych i posadzki, wykonanie nowych
okładzin z płytek.

6)       Przygotowanie i malowanie lamperii

7)       Zerwanie posadzki z tworzyw sztucznych i ułożenie wykładziny PCV

8)       Malowanie balustrad

9)      Wymiana poręczy schodowych z drewna twardego

10)   Wywóz gruzu.

11)   Prace porządkowe

Całość prac należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami oraz na podstawie oględzin terenu budowy.

3. Termin realizacji zamówienia:

- rozpoczęcie robót – po zawarcia umowy od 28. 06. 2021 r.

- zakończenie robót – do 31. 07. 2021r.

4. Termin i miejsce składania ofert:

Oferty należy składać do dnia 19.05.2021 r do godziny 1000 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu ul. Batorego 43/49, sekretariat (pokój nr 1) (liczy się data wpływu).

Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert w formie elektronicznej na adres e mail: sekretariat@zsis.edu.pl.

W przypadku przesłania oferty drogą elektroniczną prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia otrzymania wiadomości przez Zespół Szkół Inżynierii Środowiska
w Toruniu.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 19.05.2015 r. o godz. 1200 .

5. Sposób przygotowania oferty:

1)     Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych oraz częściowych.

2)     Na wykonane prace wymaga się udzielenia 36- miesięcznej gwarancji.

3)     O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą wykonawcy spełniający warunki określone w art.22 ust.1 pkt.1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, którzy zrealizowali
z należytą starannością jako główni wykonawcy w ciągu ostatnich 5 lat minimum
3 zamówienia odpowiadające swoim rodzajem i wartością robotom stanowiącym przedmiot zamówienia i nie są wykluczeni na podstawie art. 24 ust.1 i 2 ustawy.

4)     Zaleca się, aby ofertę sporządzić na załączonym druku – formularz oferty (załącznik),

5)     Oferta otrzymana od wykonawcy po terminie składania ofert zostanie zwrócona bez otwierania.

6)     Ofertę należy sporządzić w oparciu o załączony przedmiar robót oraz oględziny na miejscu.

7)     Cena brutto powinna zawierać wszystkie koszty i składniki do wykonania zamówienia.

8)     Przystępując do złożenia oferty wykonawca zobowiązany jest zapoznać się z zakresem robót na miejscu i wykonać na tej podstawie ofertę cenową

6. Kryterium oceny oferty :

cena oferty 100 %

7. Osoba do kontaktów:

Osobą upoważnioną ze strony zamawiającego do kontaktów z wykonawcami jest pan Janusz Śliwiński (056) 6231338 , e-mail j.sliwinski@zsis.edu.pl w godz. od 8.00 do 13.00.

8. W przypadku dokonania wyboru przez zamawiającego oferty wykonawcy, zostanie sporządzona i podpisana umowa na wykonanie zamówienia, a cena z ofertą i nazwa wykonawcy zostanie opublikowana na stronie internetowej zamawiającego.

9. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na każdym etapie postępowania bez podania przyczyn i bez ponoszenia jakichkolwiek skutków prawnych
i finansowych z tego tytułu.

10. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamknięcia postępowania na każdym etapie postepowania bez podania przyczyn i bez ponoszenia jakichkolwiek skutków prawnych
i finansowych z tego tytułu.

11. Załączniki:

1)     Formularz – oferta wykonawcy – załącznik nr 1

2)     Przedmiar robót – załącznik nr 2

3)     Wykaz robót budowlanych - załącznik nr 3

Wytworzono:2021-05-04 11:34przez: Janusz Śliwiński
Opublikowano:2021-05-04 11:34przez: Janusz Śliwiński
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu Technikum Nr 9 Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 9

• Brak wpisów.