„Kiedy wydaje się, że wszystko się kończy, wtedy wszystko się zaczyna”

Słowa ks. Twardowskiego stały się mottem pożegnania absolwentów Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska. Uroczysta akademia miała miejsce w piątek 26.04.2019 r. Uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali z rąk dyrektora szkoły Pana mgr inż. Józefa Pyrczaka oraz wychowawczyń: Pani Doroty Dembek oraz Pani Barbary Sagała świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice listy gratulacyjne.

Nauczyciele wychowania fizycznego Pani Anna Nikandrow oraz Pan Łukasz Pawłowski pożegnali uczniów, którzy wielokrotnie reprezentowali naszą szkołę podczas zawodów sportowych. Absolwenci ze swej strony dziękowali dyrekcji, wychowawczyniom oraz nauczycielom za trud wychowawczy oraz przekazywanie wiedzy. Na zakończenie uczniowie klas trzecich pożegnali swych starszych kolegów programem artystycznym życząc im zdania egzaminów maturalnych oraz powodzenia w dorosłym życiu.