Środa, 2020-01-22

Imieniny: Dominiki, Mateusza

SZANOWNI RODZICE !

Miło nam poinformować Państwa, że nasza szkoła przystąpiła do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W związku z tym zostały nam przyznane fundusze w wysokości 15 000 zł na zakup współczesnej literatury pięknej.

Celem programu jest wzmocnienie zainteresowań i aktywności czytelniczej uczennic i uczniów poprzez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa, w tym zakup nowości wydawniczych i imprezy biblioteczne.

Zakup współczesnej literatury pięknej będzie odbywał się w konsultacji z młodzieżą szkolną poprzez współpracę z Samorządem Szkolnym, nauczycielkami i nauczycielami oraz Wami, Szanowni Rodzice.

Proszę, o inspirowanie dzieci oraz przesyłanie Państwa – rodziców zapotrzebowań czytelniczych na mail szkoły: sekretariat@zsis.edu.pl z dopiskiem w temacie maila: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Termin przesyłania propozycji zakupu: 15 października 2019 roku.

Z poważaniem –

nauczycielka bibliotekarka ZSIŚ –